Skip to main content

Domov obklopený prírodou

Borinka poskytuje ideálne podmienky na bývanie aj pre tých najnáročnejších. Poloha v lone Malých Karpát ponúka ticho, pokoj a súkromie. Napojenie na diaľnicu D2 a blízkosť Stupavy či Bratislavy jej prináša komfort mesta. Všetko čo potrebujete na spokojný rodinný život budete mať na dosah ruky.

KRÁSY MALÝCH KARPÁT ZA DOMOM

Chránená krajinná oblasť Malé Karpaty je ideálnym miestom pre únik od stresu, zhonu a hluku. Ak si potrebujete dobiť baterky, nie je nič jednoduchšie ako si obuť tenisky, vytiahnuť bicykel či hubársky košík a stratiť sa v lese. Zóna nevyčerpateľného relaxu nebola nikdy tak blízko.

PRECHÁDZKY V LESE

V Malých Karpatoch nájdete obrovské množstvo krasových oblastí, skál, vyhliadok a zrúcanín hradov. Nespočetné množstvo značených turistických chodníkov doslova pozýva malých i veľkých turistov na prechádzky či celodenné výlety.

Športové aktivity v okolí

Aktivity v okolí

Hrad Pajštún

Lezecká oblasť Pajštún

Golf Club Pegas

Rybárstvo Stupava

Jazdecký Areál Platan Horses

Strelecký areál Zohor

Biofarma príroda

Turistické trasy

Cyklistické trasy

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

Základné služby ako potraviny, materská škola a kaviareň sú k dispozícii priamo v obci Borinka. Susedné mesto Stupava disponuje rozšírenou občianskou vybavenosťou vrátane základnej školy, pobočiek bánk a poisťovní či rôznorodých obchodov.

NA SKOK OD MESTA

5 km od Stupavy

14 km od Bory Mall

25 km od Bratislavy

Vyberte si z limitovanej ponuky domov

Pozrieť ponuku domov